Albin Amelin litografi
2013-11-05
213564
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
AMELIN, Albin (1902-75): Hamnmotiv, signerad Amelin 57, 130/360, litografi, 52x73 cm