Peter Dahl färglitografi
2013-11-05
213514
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): (2) Figurscener, signerade Peter Dahl, färglitografi, vardera ca 41x28 cm