Joan Miro färglitografi
2013-11-05
213510
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MIRO, Joan (1893-1983): 2 st, Kompositioner, ur "Derrière le Mirroir", osignerade, färglitografi, Mourlot 440 respektive 439, vardera ca 37x27 cm