Ivar Morsing oljemålning
2013-11-05
213454
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MORSING, Ivar (1919-2009): "Prydnadspumpor", signerad och daterad I Morsing -58, olja på pannå, 33x41 cm