Joakim Allgulander litografi
2013-11-05
213433
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ALLGULANDER, Joakim (född 1965): "Explorers", signerad Joakim Allgulander, 74/230, färglitografi, 45x74 cm