Hiroshige träsnitt
2014-03-16
213388
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HIROSHIGE, Ando (1797-1858): Hilltop at Atago, Shiba, ur Famous views of the eastern capital, signerad Hiroshige ga, utgivare Kikakudo 1833-43, oban 24,5x37 cm, oramad
Proveniens: Jan Post
Delad och sedan ihopsatt