Reinhold Ljunggren färglitografi
2013-11-04
213387
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (född 1920): "Marsmorgon", ur "Ydrebugden" 1976, signerad R . Ljunggren, 73/410, färglitografi, 24x35 cm