Ulf Gripenholm färglitografi
2013-11-04
213374
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): Stadsbild, signerad och daterad Ulf Gripenholm 1987, 264/360, färglitografi, 33x41 cm