Robert Sundqvist akvarell
2013-11-04
213358
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
SUNDQVIST, Robert (född 1965): (2) Fjällmotiv, signerade Sundqvist, akvarell, 44x62 cm