Robert Sundqvist olja
2013-11-04
213354
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SUNDQVIST, Robert (född 1965): Ljus, signerad Sundqvist, olja på duk, 50x61 cm