Maurice Moberg oljemålning
2013-11-04
213353
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MOBERG, Maurice (född 1923): Stilleben, signerad Maurice Moberg, olja på duk, ca 60x64 cm