Lykta Louis XV-stil
2013-11-04
213309
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LYKTA, med 3 ljusarmar, 1800-tal, Louis XV-stil, förgylld mässing, höjd 44 cm
Senare glas, lagningar och bristning