Ulf Gripenholm litografi
2013-11-04
213280
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): Stadsliv, signerad och daterad Ulf Gripenholm 1987 23/360, färglitografi, 37x44 cm