Carl Brandt oljemålning
2013-11-04
213275
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BRANDT, Carl (1852-1930): Stuga i sommarlandskap, signerad C Brandt, olja på duk, 38x61 cm