Alfred Hedlund oljemålning
2013-11-04
213255
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HEDLUND, Alfred (1884-1930): Kyrkomotiv, signerad och daterad Alfred Hedlund 1918, olja på duk, 70x90 cm