Pokal supkoppar silver
2013-11-05
213245
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
POKAL, GAB, Stockholm 1959, svisselerad dekor, höjd 18 cm, SUPKOPPAR, 9 st., GAB, Stockholm, 1950-tal, silver, total vikt ca 559 g
Fotring med slagskador