Reklamskyltar
Klubbat för:
1 800 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
REKLAMSKYLTAR, 4 st, omkring 1900-talets mitt, Pommac och Champis, plåt, Frisco, papp samt Vinegrons, trä, varierande format
Kuntoraportti
Skador
213181
Päivämäärä:
2013-11-06