Helmut Mantel oljemålning
2013-11-04
213167
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MANTEL, Helmut (1900-tal): Figurkomposition, signerad E.H Mantel, olja på duk, 102x120 cm