Matskedar sockertång silver
2013-11-03
213130
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATSKEDAR, 8 st., SOCKERTÅNG, udda te- och kaffeskedar, silver, olika modeller och tillverkare, mestadels 1800-tal, vikt ca 565 g
Slitage, delvis med gravyr