Skedar silver
2013-11-03
213103
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SKEDAR, 31 st., silver, olika storlekar och modeller, delvis 1800-tal, delvis gammal fransk modell, vikt ca 445 g
Skador, delvis med gravyrer