Dosa silver
2013-11-03
213053
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
DOSA, silver, rokoko, musselformad, gjutet lock med dekor av fanor och trumpeter i relief, invändigt med spår av förgyllning, längd 7 cm, höjd 2,4 cm, ostämplad
Obetydliga lagningar