Otto Nielsen affisch
2013-11-03
213040
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NIELSEN, Otto (född 1916), affisch SAS, omkring 1960, monogramsignerad i trycket, tryckt hos Andreasen & Lachman, Copenhagen, ca 98,5x60 cm
Hörn med skador/förlust