Byrå gustaviansk stil
2013-11-02
213004
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, bemålad, höjd 72, 88x46 cm
Skador, omarbetad