Lena A Linderholm färglitografi
2013-11-02
212998
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Skördetid", numrerad, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, 838/1750, 55x76 cm, oramad