John Bauer teckning
2013-11-02
212965
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BAUER, John (1882-1918): Mansporträtt, signerad och daterad april 1900, blyerts, 27x24 cm