Oljemålning 1800-tal
2013-11-02
212948
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Figurer på bakgård, olja på pannå, 15x20,5 cm
Renoverad