Johan Bridé oljemålning
2013-11-02
212930
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRIEDÉ, Johan (1885-1980): Kustmotiv, signerad och daterad Bridé 1936, olja på pannå, 24,5x33 cm