Salongsbord 1800-talets andra hälft
2013-11-03
212899
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SALONGSBORD, 1800-talets andra hälft, delvis fanérat i valnöt, höjd 77, 130x98 cm
Renoverat o kompletterat, smärre fanérskador