Skrivbord
2013-11-02
212858
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SKRIVBORD, med uppsats, 1900-tal, gustaviansk stil, mahognyfanér, mässingsbeslag, höjd med uppsats 106, 130x75 cm, nyckel finns
Skador, repor