Pastejform 1800-tal
2013-11-02
212845
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PASTEJFORM, med fat, flintgods, 1800-tal, pastejformen otydligt märkt Jan Der Delft, fatet märkt Sewell & Co, höjd 24, total längd 35 cm
Skador, färgbortfall,