Ljusstakar silver
2013-11-02
212837
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, importstämplar, 1958, höjd 7,5 cm
Slitage och smärre bucklor