Båtmodell

Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÅTMODELL, 1900-tal, föreställande brittiska fregatten Bulldog 1790, signerad H Biärsjö, skala 1:300, lådans mått höjd 26, 41x23 cm

212813

2013-11-02