Yrjö Edelmann färglitografi
2013-11-01
212724
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Skrynklat papper, signerad Y Edelmann, 1/150, färglitografi, 60x85 cm