Yrjö Edelmann färglitografi
2013-11-01
212723
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Skrynklat papper, signerad Y Edelmann, 7/99, färglitografi, 30x42 cm