Peter Dahl färglitografi
2013-11-01
212690
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Populärt Palats, signerad Peter Dahl, 32/210, bladmått 60x80 cm