Laila Prytz olja
2013-11-01
212633
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PRYTZ, Laila (1907-1982): "Komposition", signerad Laila Prytz och a tergo, olja på duk, 55x46 cm
Fläckar, smärre ytskador