Laila Prytz olja
2013-11-01
212629
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
PRYTZ, Laila (1907-1982): "Dimma", signerad Laila Prytz a tergo, olja på duk, 55x46 cm
Smärre ytslitage