Laila Prytz olja
2013-11-01
212625
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PRYTZ, Laila (1907-1982): "Flikar", signerad Laila Prytz a tergo, olja på duk, 55x46 cm
Fläckar