Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
KARMSTOLAR, 1 par, rokokostil, 1900-tal, brickmärkta Lani, träskuren dekor, klädsel i plysch, fäst med tellikor
Zustandsbeschreibung
Klädsel med slitage
212591
2013-10-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner