Laila Prytz olja
2013-11-01
212579
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
PRYTZ, Laila (född 1907): Komposition i grönt, signerad Laila Prytz a tergo, olja på duk, 38x38 cm