Laila Prytz olja
2013-11-01
212553
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PRYTZ, Laila (född 1907): "Mosaik i rött och blått", signerad Laila Prytz atergo, olja på pannå, 60x73 cm