Hiroshige träsnitt
2014-03-16
212548
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
HIROSHIGE, Ando (1797-1858): Takurabune, ur The seven gods, signerad Hiroshige, utgivare Sano-Ki, dubbel stående oban 73x24,5 cm
Proveniens: Per Kjellander, Lidingö
Fläckar