Katsukawa Shunei träsnitt
2014-03-16
212513
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SHUNEI, Katsukawa (1762-1819): Fiskförsäljare, signerad Shunei ga, 19x31 cm
Veck, fläckar, lagning, ej examinerad ur ramen