Uno Vallman oljemålning
2013-10-31
212499
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
VALLMAN, Uno (1913-2004): Vinterbacke, signerad och daterad Uno Vallman 1948, olja på pannå, ca 36x44 cm