Harry Wichmann oljemålning
2013-10-31
212487
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
WICHMANN, Harry (1916-1993): Färjeläge, signerad och daterad Wichmann 73, olja på duk, ca 32x73 cm