Såssnipa Kina
2013-10-30
212440
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SÅSSNIPA, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, längd 20 cm
Nagg