Bojaner Kina Ming
2013-10-30
212439
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOJANER, 2 st, porslin, Kina, 1500-tal, dekor i famille vertefärger, höjd ca 10 cm
Nagg