Processionssköl Indien
2013-10-30
212422
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DEKORATIONSFÄLT omgjord till PROCESSIONSSKÖLD, brons, Indien, 1800-tal, reliefdekor med motiv av Shiva med svärd, 24x18 cm
Handtag senare monterat på baksida, slitage