Kaffekoppar assietter skål Kunglig Dansk
2013-10-30
212421
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KAFFEKOPPAR, med fat, 10 st, ASSIETTER, 12 st, porslin, Kunglig Dansk, förgylld dekor
Smärre nagg