Dosor för tänddon
2013-10-30
212274
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
DOSOR för tänddon, 2 st, mässing, centralasien, 18/1900-tal, reliefdekor, höjd 5-10,5 cm
Skador, delar saknas